Nowa Biała City

Ta strona aktualnie jest w trakcie generalnego remontu. Za utrudnienia przepraszamy.

Otwarcie oddziału przedszkolnego

Stanisław Krzysztofek |

We wtorek 22 listopada, Szkole Podstawowej w Nowej Białej odbyło się uroczyste poświęcenie i oddanie do użytku nowo wybudowanych sal oddziału przedszkolnego. Pomieszczenia, które do niedawna straszyły wyglądem, teraz zachwycają. To nie tylko piękne i kolorowe sale funkcjonalnie wyposażone, dostosowane do wieku dzieci łazienki, ale także wspaniałe miejsce stwarzające doskonałe warunki do rozwoju najmłodszych podopiecznych.

Edukację dzieci oddziału przedszkolnego wspierać ma nowoczesna technologia, np. magiczna podłoga oraz tablica interaktywna. Dzieci, wraz z wychowawcami i rodzicami, przygotowały na ten dzień przedstawienie oraz poczęstunek, na które zaproszono tych wszystkich, którzy przyczynili się do powstania tego niezwykłego miejsca. Po zakończeniu uroczystości goście mogli zwiedzić pomieszczenia, które – tak jak i dzieciom – bardzo się podobały.

Za cały trud włożony w tę inwestycję, w rozwój Szkoły Podstawowej w Nowej Białej pani dyrektor, rodzice i nauczyciele złożyli na ręce Wójta Gminy Nowy Targ serdeczne podziękowania.

/UG Nowy Targ


Redaktor naczelny serwisu nowabiala.com, zapalony dziennikarz, fotograf, aktywny obywatel. Aktualnie także student Polityki Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

[X] Zamknij